Dotazy

Datum: 09.08.2016

Vložil: Ema

Titulek: Věk

Dobrý den, chci se zeptat je zde nějaký věkový limit nebo se u vás mohou učit všechny věkové kategorie?

Datum: 11.08.2016

Vložil: Dan

Titulek: Re: Věk

Dobrý den :-) ...

Hranice je minimálně 18 let ... horní hranice není.

Dan

Datum: 23.07.2016

Vložil: Karel

Titulek: Treninky

Ahoj vsem. Bylo by mozne trosku priblizit Vase treninky, jak probihaji a jaka cast je venovana technikam, zbranim a jestli je zarazen i sparing a nejaky castecny nebo full kontakt (napr. s holemi a chranici).
Tech stylu a skol je takova spousta, ze clovek se v tom ztraci a ja planuju od zari delat neco kontaktniho (box, muay thai) a rad bych k tomu pribral i neco se zbranemi - co ovsem bude realne a funkcni.
Diky za odpoved.

Datum: 27.07.2016

Vložil: Dan

Titulek: Re: Treninky

Ahoj Karle.

Zhruba 15 min na začátku je warm up a stretching. potom techniky, drilly a principy (systémy). Na závěr 15 min sparring beze zbraně, nožem nebo tyčí. síla a intenzita sparringu se dohodne s partnerem. Někdo radši jede zlehka, protože nemůže jít druhý den do práce zmasakrovaný a někdo se řeže hlava nehlava.

Dan

Datum: 08.02.2016

Vložil: Peta

Titulek: seminar boj s nozem

Ahoj,v ramci sebeobrany jsme meli pozvaneho kamarada z armady a zabyvali jsme se bojem s nozem. Dost me to zaujalo a tak patram po nejakem seminari. kontakt na vas mi poslal chlapik z kapesnich nozu. Proto se ptam,delate prosim seminare s nozem? a to seminare takove na ktere by mohl kdokoliv? dik za odpoved : ) Peta

Datum: 15.02.2016

Vložil: GURO

Titulek: Re: seminar boj s nozem

Ahoj .

Nůž není snadné vyčlenit ze systému. Kdyby jsi měl zájem, dělám jednou měsíčně otevřenější seminář, ale probírá se tam i teleskop, taktické pero, dumog a panantukan. Telefon na mě máš na stránkách, tak klidně napiš a domluvíme se .

Dan

Datum: 30.11.2015

Vložil: Jana

Titulek: Zbrane

Dobrý den, je u vás možno koupit espera y daga? Připadne mate nějaký kontakt na jiného prodejce u nás? Děkuji

Datum: 03.07.2015

Vložil: Vacláv

Titulek: Lekce

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaké zkušenosti má Instruktor? Díky

Datum: 13.08.2015

Vložil: Instruktor

Titulek: Re: Lekce

Ahoj!

Mimo FMA přes pět let boxu a tři muay thai. Co se týče FMA tak šest nebo možná už sedm let Kombatan presas Style. Studoval jsem u staršího mistra Jesuse de Ocampa Pabla (7.dan) v Irsku. Od roku 2012 jsem certifikovaný instruktor v rámci federace IPMAF. Zde jsem také jmenovaný jako hlava IPMAF pro Českou republiku s certifikací na otevření vlastní školy a certifikací na zařazení Kombatan Czech rep. do federace IPMAF. Momentálně jsem držitelem Lakan Dalawa (2. dan) .

Datum: 25.02.2014

Vložil: Zdenda

Titulek: Sebeobrana

Ahojky, je kombatan vhodný i pro ženy třeba pro sebeobranu? Kdy můžu začít a za jakou cenu?

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek